Prezime i ime


 

Name

 

 

Šaponjski Đorđe

 

Nadimak

Nickname

Zvrk

Datum rodjenja

Date of birth

1993.

Težina

Weight

88 kg

Visina

Height

178 cm

Akademija

Academy

BJJ & MMA klub "Sekutor"

BJJ & MMA Club "Secutor"

Adresa

Address

Beograd, Srbija

Belgrade, Srebia

 

Gepling-BJJ skor

 

Grappling&BJJ Record

 

 
Total

Ukupno

Wins

Pobede

Losses

Porazi

Draw

Nerešeno

8 5 3 0

 

 

Rezultati u BJJ-Grapplingu i ostalim borilačkim veštinama


 

Results in BJJ&Grappling and other Martial Arts


 
  • I mesto - Grappling NO GI prvenstvo Srbije za juniore 2012, +80kg, Stara Pazova, 01.04.2012
  • I mesto - Grappling GI prvenstvo Srbije za juniore 2012, +80kg, Stara Pazova, 01.04.2012
  • III mesto - "PRVENSTVO SVETA ZA KADETE I JUNIORE 2011", NO GI, kategorija juniori, -90kg,Tamasi, Mađarska, 04-06.11.2011.


 

Zvanja u borilačkim veštinama

Level in Martial Arts


 

Komentar

Comment


 


 

Fotografije - Video


 

Photos - Video