Prezime i ime

 

 

 

 

 

Name

 

Tadić Đorđe
 

Nadimak

Nickname

Đole
 

Datum rodjenja

Date of birth

18.04.1990

Težina

Weight

98 kg

Visina

Height

189 cm

Akademija

Academy

BJJ & MMA klub "Sekutor"

BJJ & MMA Club "Secutor"

Adresa

Address

Beograd, Srbija

Belgrade, Srebia

 

Gepling-BJJ skor
 

Grappling&BJJ Record

 

 
Total

Ukupno

Wins

Pobede

Losses

Porazi

Draw

Nerešeno

52 40 12 0

 

 

Rezultati u BJJ-Grapplingu i ostalim borilačkim veštinama

Results in BJJ&Grappling and other Martial Arts

 

 
  • I mesto "Belgrade BJJ Open", seniori apsolutna, Beograd, 28.04.2018
  • II mesto "Belgrade BJJ Open", seniori -100kg, Beograd, 28.04.2018
  • II mesto "Prvenstvo Srbije Grapplig Gi", seniori -100kg, Beograd, 02.04.2017
  • I mesto "XII BJJ Hungarian Open", seniori -94kg, Budimpešta, 12.11.2016
  • II mesto "NAGA Germany Championship" NO GI, seniori plavi pojas, -99kg, Limburg, 28.05.2016.
  • I mesto " Belgrade BJJ Open" - BJJ Gi, seniori,-94.3kg, Beograd 19.03.2016
  • I mesto, "Serbian Open 2015 BJJ Championship", seniori plavi , -94,3kg, Beograd 31.10.2015.
  • I mesto "Belgrade Open Jiu Jitsu Championship" GI, seniori beli pojas, -94,3kg, Beograd 28.03.2015.
  • I mesto "Serbia National Pro Jiu Jitsu Championship" GI, seniori beli pojas, -94,3kg, Beograd 06.12.2014.
  • III mesto "Serbian Jiu Jitsu Cup 2014" - seniori-white belts, -100,4kg, Beograd, 12.04.2014
  • I mesto "BJJ Niš Open 2014", ADULT WHITE BELTS MALE, -94,3 kg, Niš 09.03.2014
  • I mesto "BJJ East European Open 2014", ADULT WHITE BELTS MALE, -100,5 kg, Zagreb 15.05.2014
  • III mesto "IX BJJ Hungarian Open", senioari -94,3 kg, Budimpešta  16.11.2013

Zvanja u borilačkim veštinama

Level in Martial Arts

BJJ ljubičasti pojas (11.06.2017)

BJJ Purple Belt

Komentar

Comment


 

 

Fotografije - Video


 

Photos - Video